Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A befőzőautómata mitől jobb a...

A befőzőautómata mitől jobb a hagyományos módszernél?

Figyelt kérdés

azon kívül hogy van rajta időzítő és hőfokszabályozó?


ezek ennyire fontosak, fazékban nem lehet tartani a hőfokot, illetve minden befőttnek más és más hőfok szükségeltetik?



2018. jún. 6. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Herbynél láttad?


Annyi, hogy tudod a hőfokot szabályozni. De nekem túl kicsi, így fazékat használok

2018. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Az aszalónak speciel sok értelme van, de a befőzés pofonegyszerű flancos gépek nélkük is. Igaz, nekem a rizsfőzés is, de elhiszem annak a sok embernek, hogy a nekik jó fajta rizsben segít a rizsfőző...


De az tény, hogy rengeteg értelmetlen konyhai kütyü van.


Időzítő a főzőlapomon is van, ahogy hőfokszabályozó is, úgyhogy végképp el nem tudom képzelni, mire kéne automata. Felrakom a kuktát, benne a befőznivalóval, forráskor átkapcsolom kisebbre, beállítom az időt és annyi.


Minden befőttet ugyanúgy csinálunk, legyen az zöldség, gyümölcs, sült gomba vagy bármi. Elállnak és igen jók lesznek.

2018. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
A gyártóknak jobb, mert így ránk tudnak sózni jó pénzért megint egy "roppant hasznos" gépet.
2018. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

annak az ingyenélő alkesznak is van? nem láttam majd megnézem


szóval a hőfok nem olyan fontos a külön befőtteknél?

2018. jún. 6. 15:49
 5/8 A kérdező kommentje:
na ki tisztogatott itten?:D
2018. jún. 6. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos a Befőző Automata Konszern. :)
2018. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

na és az miért van, hogy ennél nem kell dunsztolni hagyományosan meg igen?

ezt senki nem említette pedig ez nagy előny

2018. jún. 7. 09:21
 8/8 A kérdező kommentje:
írjatok már
2018. jún. 8. 05:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!