Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lasagne készíthető nagyméretű...

Lasagne készíthető nagyméretű lebbencstésztával is?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy a lebbencstésztára, ami úgy néz ki, mint a dobozos lasagne tésztája, az van írva, hogy sima ipari búzalisztet és tojást tartalmaz.A lasagne tészta viszont durumliszttel készült, viszont ugyanaz a mennyiség sokkal drágább!

Ki lehetne próbálni lebbencstésztával elkészíteni?Nem mertem, mert féltem, hogy nem puhul meg asütőben, vagy valami...

Hogy lehetne a lasagnét legolcsóbban összehozni?A dobozos elég drága.


2013. nov. 6. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze : de alebencs tészta darabos ,nem olyan nagy tészta lap mint a lasegne lap : Max többet raksz egymás mellé : Ha nem vagy biztos benne ,hogy jól megpuhlna akkor kicsit főzd elő a tésztát ,de ne teljesen készre .

Legolcsobb ha te csinálod hozzá a szószt igazi paradicsomból .

2013. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nem próbűltam,de a liszt szerintem mindegy,én most durumlisztes lasagne tésztát vettem (teszkóban fél kiló 450),és jó lett.
2013. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Én nem akarlak bántani, de ha ennyire csak az árat tartod szem előtt, akkor fertelmesen rossz ízű valami lesz a végeredmény, aminek semmi köze a lasagnához. Lebbencstészta, bolti szósz, meg gondolom az olívaolaj is luxus... inkább készíts egy jó krumlistésztát, de komolyan.
2013. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként legolcsóbb és egyben legjobb megoldás: házi lasagne tészta.Kicsit időigényes,de egyszer rákapsz és sosem veszel boltit.
2013. nov. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!