Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a konzervnyitót?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Azért ez már túlzás!

Kérdezz meg egy 5 éves gyereket. Meg fogja mutatni.

2009. nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Ez tényleg durva........Ez most nem komoly ugye??

Ráteszed a konzerv tetejére,belenyomod egy kicsit,majd a tekeröjével körbeforgatod rajta.Kész.

Ha nem olyan amit belekell nyomni,akkor csak ráikkeszted a tetejére és szintén körbetekered,és felemeled....

Hány éves vagy??

2009. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Most miért kell így leszidni? Képzeljétek, kb. 20 éves koromig én se tudtam, hogy működik, mert otthon soha nem ettünk konzervet, ugyanis nem panelben nőttem fel, ahol az a kaja.


Kérdésre válaszolva: attól függ, hogy milyen konzervnyitóról van szó. Ha picike fém, akkor a szélébe benyomod az éles felét, és úgy mozgatod, ha nagy, műanyag nyelű, akkor könnyebb dolgod van, mert ott tényleg csak bele kell nyomni, és a kart forgatni.

2009. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Az utolsónak üzenem 2.vagyok.

èn sem panelban nöttem fel....A másik ott sem "csak " az a kaja.....

De ettünk májkrémet,vagdalthúst,ami köztudottan konzerv...Hát kb.8 évesen már egyedül kinyitottam.Elég baj az,hogy 20 éves korodig nem tudtad mi az a konzerrvnyitó,és hogyan használják.Már bocsi.

2009. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Elég baj az, hogy az anyád 8 évesen hagyta, hogy te használd. Nyilván más se volt a kajád, csak májkrém, meg vagdalthús. Szerinted nem létezik élet konzervek nélkül? Mert mi évente ha 1x ettünk... De nyilván leves sincs már maggi kocka nélkül.
2009. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Hát én nem tudom te milyen anyám asszony katonája lehetsz,lehettél....

Biztosan az a féle,akinek mindent a szájába adtak.Lehet még most is a feneked alá tesznek mindent.Ha neked ez így jó legyen .Nem az én dolgom,de ne nézd már le az embereket.

Hát képzeld nálunk nem volt szegénység, volt mindég fött étel minden nap friss,a leves is házi tyúkból volt,nem bolti tápos csibéböl.....

Ha már itt tartunk.....

Konzerves kész kaját eddigi életemben kb.3x ettem.

Mára anya vagyok,28 éves,és én is minden nap frisset fözök,de a mai napig eszek májkrémet mert szeretem,és a lányom is szereti.

Ès képzeld tudni fogja használni a konzervnyitót ha eljön az ideje.Ami nem 20 éves korában lesz!!!!!!!!!!

Erröl ennyit,ezzel lezártam a témát.

2009. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

OFF:

Kedves 9:24-es hozzászóló!!Nem tudom te hol az anyádba nőttél fel,de elmehetsz a sunyiba.Mit gondolsz aki panelba lakik az konzervet eszik galambszarral?Te bunkó...

ON

2009. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha már itt tartunk, megnézném, hogy ki volt/van az anyámasszony katonája. Én gyerekkoromban annak is örültem, ha volt mit enni, és egész pici koromtól dolgoztam otthon is, és a kertünkben is, hogy legyen ennivaló. Nekem senki nem fizette az iskolámat, azt, hogy a szakközepet elvégezhettem, egyedül a nővéremnek köszönhetem. A diplomámat meg csak és kizárólag magamnak. Nekem soha semmit nem raktak a seggem alá. Aki meg panelban lakik, az bizony elég gyakran nem tud főzni, és meggyőződésem, hogy sokkal hamarabb előveszik a fincsi készkajákat.
2009. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Aki panelban lakik miért nem tud főzni??Ezt nem igazán értem,meg az egész kommented elég zavaros kedves utolsó!
2009. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

09:24 - es Te mirol beszelsz??? Allitolag diplomas vagy es ilyen kijelenteseket teszel, tenyleg bunko vagy.

En eddig a fel eletemet panelban a masik felet kertes hazban toltottem. De mind a ket helyen ettem konzervet is es fott kajat is... Mi ez, hogy aki panelban lakik csak konzervet eszik? Meg egyaltalan, hogy fugg ez ossze a haz tipusaval?!


S.

2009. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!