Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hagyma tárolása hűtőben hogyan?

Angyalka0007 kérdése:

Hagyma tárolása hűtőben hogyan?

Figyelt kérdés
szeretnék készíteni egy nagyobb adag hagymát megpárolva. A kérdésem hogyan érdemes tárolni? Zsírban lesütve simán hűtőbe téve, vagy mélyhűtőben kis dobozokban eltéve olajban? Melyik meddig áll el? Valamint vajon az olaj megfagy a mélyhűtőben?

2013. okt. 9. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én simán kockára vágva szoktam csak fagyasztani.


Mennyi ideig szeretnéd tárolni? Mert ha csak néhyán napig, akkor én nem fagyazstanám le.


Ha hosszabb ideig akkor mélyhűtőben, de az olaj nagy részét én akkor lecsöpögtettném róla.

2013. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én zacskóba teszel el összekockázva,nem sütöm le,nem csinálok vele semmit.Sokáig eláll.Egyszerre 2-3 kilós felkockázok,és nem kell minden főzéskor sirnom.

Illetve zsirban is sütök le egy befőttes üvegnyit,azt összeturmixolom,azt szoktam kajába is,de kenyérre kenve is finom nagyon.

2013. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm tehát ezek szerint a zsírban sült hagymát is érdemes elkészíteni, és hűtőben tárolni, de olajban is lehet eltenni mélyhűtőben. A sima hűtőben meddig áll el a zsírban eltett hagyma?
2013. okt. 9. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha lezárod rendesen,akkor tovább.

De ha használva is van,akkor 3 hétig biztosan (lehet tovább is,csak nekünk ennyi idő alatt elfogy,kiló hagymából egy üvegnyi van)

2013. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!