Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Az elkészített táblacsokoládé...

Az elkészített táblacsokoládé fagyasztható?

Figyelt kérdés
Azaz, ha házilag csinálok tábla formában csokoládét, megtöltve marcipánnal és egyébbel, megszilárdult, kész, minden megvan, úgy kompletten le tudom fagyasztani, hogy eltegyem későbbre? Aztán majd csak kikapom és becsomagolom ajándékba. Tipp?

2013. okt. 5. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Sima hűtőben tárold csomagolásig, vagy hideg spájzban.Fagyasztani felesleges.
2013. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de ha pl joghurtos réteg van benne tölteléknek, és tényleg hónapokig tárolnám? akkor se kell? már úgy elképzeltem, hogy felhalmozom a fagyasztót táblás csokoládékkal :D

anno a bátyám felejtette a fagyasztóban mindig az oda bedobált félig megolvadt csokijait, és később semmi bajuk nem volt.. sőt

ezért gondoltam rá

2013. okt. 5. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, ilyen mennyiségben már jobb, ha biztonságban tudod a fagyasztóban.Baja nem lesz ott sem, csak időben vedd ki, hogy élvezhető legyen.
2013. okt. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!