Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet pörköltet pirospaprika...

Lehet pörköltet pirospaprika nélkül készíteni?

Figyelt kérdés
Kacsaaprólékból kellene valamit készíteni,de elfogyott a füszerpaprika,talán egy nagyon kicsi,fél kiskanálnyi van az üvegben.Milyen lenne így? Vagy most akkor mit tegyek? Sajna nagyon nincs pénzem.:(
2012. szept. 21. 09:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
épp most tettem oda.kacsanyak,zúza,láb.pörkölt alapon megfőzöm.azt a nagyon kevés pirospaprikát is beletettemm.meg majd a süritett paradicsomot is.meg a mielőtt kész lenne,előtte majd akét kis zacskó rizst még belefőzöm.meddig kell a kacsát főzni? és a lábat is beletehetem rögtön? mert azt még nem tettem bele, ugy gondolom annak nem kell annyi idő,vagy nem?
2012. szept. 21. 10:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Belerakhatod nyugodtan a lábát is, szerintem nem árt, ha egyszerre főnek.
2012. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Meddig kell főzni?

Szúrkáld meg esetenként kb. egy óra múlva, és ha még nem puha a husi, akkor még nincs kész.

Nem tudjuk, nem látjuk, milyen öreg, amit főzöl, nem tudjuk, mennyire forr, stb. Próbálgatni kell, amikor már úgy érzed, hogy félfövésben van, a nyers-rizst akkor tedd bele. Ha készre főzött rizsed van, akkor azt már csak a legvégén kavard hozzá és kóstold meg a savát.

2012. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm.sokan kedvesek ezen az oldalon.
2012. szept. 21. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!