Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit csináljak a linzer tésztáv...

Mit csináljak a linzer tésztával ha?

Figyelt kérdés
Szaisztok. Linzert akarok sütni. A tésztáját megis csináltam, de lehet hogy sokáig gyurtam és msot nemtudom kinyujtani:S Szétesik , morzsolodik megminden:S Ahhh:( Segítsetek :( :'(

2012. aug. 16. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

tegyél kevés lisztet még a tésztához. gyurd újra össze. .


Ami nekem még beszokott válni ,hogy nem az egész tésztát nyujtom ki ,hanem csipek le belöle kisebb darabot és azt nyujtom ,ki majd szurom ki a ki kiszuró formával..

2012. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy kanál tejföllel gyúrd át jól mégegyszer. lehet, hogy még egy kanálnyi kell, majd érzed, hogy rugalmas puha a tészta, nem törik. akkor nyújt ki.
2012. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1 kiskanál tejfölt szoktam beletenni ha nagyon morzsolódik, majd a hűtőbe teszem legalább fél órára, ilyenkor már jobban nyújtható, lisztezd alá nyújtás előtt.
2012. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszöönm szépen:) a tejföl tényleg hatásos volt ;)
2012. aug. 16. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!