Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy lehet télire eltenni a...

Hogy lehet télire eltenni a csemegekukoricát? Fagyasztva teszem el, főzzem elő, vagy nyersen tegyem fagyóba?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megfőztem,leszemeztem és úgí tettem a fagyóba :)
2012. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én csövesen szeretném, úgy az igazi!
2012. júl. 17. 19:40
 3/5 kalifaszi guszti ***** válasza:
nyugodtan fagyaszd le nyersen..
2012. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, úgy teszek.
2012. júl. 19. 19:25
 5/5 anonim válasza:
Volt egy időszak, amikor minden nyáron fagyasztottunk kb. 30 cső csemege kukoricát. Szokásosan megfőztük, majd kihűlés után 3-4 csövet zacskóba raktunk s ment be a fagyasztóba. Volt tél, hogy 10 ilyen zacskó is lapult a fagyasztóba. Ha elővettük, akkor betettük egy fazék vízbe, amiben felmelegítettük, pár percig még főztük is, tányérra szedtük a vízből, vártuk, hogy kissé meghűljön és nekiálltunk :-) Pont olyan volt, mint nyár végén.
2023. dec. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!