Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Leküldhetem a kávézaccot a...

Leküldhetem a kávézaccot a lefolyón?

Figyelt kérdés
Kicsit ellentétes infokat találtam, van aki azt mondja, nem mert eldugítja, van aki azt mondja, nem h nem dugítja el, de még tisztítja is a lefolyót...
2011. júl. 26. 17:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nincsenek virágaim, de hallottam már ezt, h szépek tőle :)
2011. júl. 27. 19:11
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Direkt a mosogatóba öntöm.Gyönyörűen kitisztítja a lefolyót mert az apró szemcsék lesúrolják a ráragadt zsíros szennyeződést.Soha nincs szaga a mosogatómnak.A zacc pogácsával először kisúrolom a mosogatót és csak utána öblítem le.

A kávéfőzőben a forró gőz miatt áll össze a kávé abba a kicsi szűrőbe.A mosogató lefolyójába ez nem tud előfordulni,így dugulást sem tud okozni.

2011. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
50%
Most szedtem szét anyósom szifonját. Undorító módon bele volt rohadva a zsírral és más cuccokkal összeállt kávézac. Majdnem elhánytam magam. AZT mondja egy kanálnyit szokott beleönteni mert hallotta hogy jó. Nagyon nem jó szerintem. Szódabikarbóna az jó utána meleg víz de ne legyen tűzforró, Max 50-60 fokos.
2015. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13: Én meg nemrég tísztitottam ki a sajátomat, egy fia kávézacc se volt benne, pedig mindig oda öntöm.
2015. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
WC dugulásra is jó lehet? Mármint ha még lemegy a víz, csak írtó lassan.
2019. máj. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!