Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Habkinyomó zsákot hol lehet...

Habkinyomó zsákot hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Cukrászsütemények készítéséhez, díszítéshez, lehetőleg cserélhető fejjel ellátot habzsákot szeretnék beszerezni (képviselőfánk tészta adagoláshoz, tojáshabbal díszítéshez stb..). Van ötletetek, hol kapok olyat?
2011. márc. 16. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik nagyobb áruházban (pl. tescoban is van), százforintos boltokban.
2011. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobban bevált a műanyag zacskó. Picit levágom a végét,és tökéletes. Ha még keresztben is átvágom,akkor mintás is lesz. A készet elég macerás elmosogatni.

Képviselőfánkot pedig két kanállal szoktam csinálni.

2011. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a METRO-ban veszem, mert csúcsminőség. Ha van nálatok METRO, akkor ott vedd meg, 1.200 Ft volt az enyém, 4 csillagcsővel.
2011. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, ja igen elfelejtettem írni, hogy könnyű dolgom van, ugyanis pesti vagyok...
2011. márc. 16. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!