Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A Tescoban 1 eve vasarolt...

A Tescoban 1 eve vasarolt kuktanak mi a fajtaja, tipusa?

Figyelt kérdés
Azota Nemetorszagban vagyok es otthon maradt a doboza (piros-feher), 5000 ft körül volt. Kerdezik, milyen gyartmany, de nem tudok rola semmit, hasznalatija sem volt azt tudom. Ha linket tud valaki küldeni, de a Google-t mar atneztem, 1 kep van rola aztan semmi.
2011. febr. 24. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mit akarnál tudni róla? A használatát nem tudod, vagy alkatrész kellene hozzá?
2011. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, amit pontokért lehetett kedvezményesen megvenni? AZ Thomas rosenthal márkájú volt.
2011. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a kerdeseket, szoval nem emlekszem a nevre, de talan csak Tesco 5 es 7 literes kukta volt 5 ill.9000-ert. Abbol vettem egyet es nem tudom rozsdamentes vagy vekony alu, ki a gyartoja, vagy honnan valo. Nem alkatresz kellene, hanem aki meg akarja venni-mert utalom-ilyeneket kerdezett jogosan. En meg igazi szökekent azt tudom rola, hogy kukta es eleg dizajnos es pille könnyü! Nem tudom ra ismer-e valaki:):(
2011. febr. 24. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!