Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szerintetek van alapja, hogy...

TappancsMancs kérdése:

Szerintetek van alapja, hogy alumínium kotyogós kávéfőző használatijában ilyeneket ír?

Figyelt kérdés
Az még érthető, hogy azt írja, hogy legyen kimosva és egy sima vízzel legyen átfőzve. Csak hát utána azt is írja, hogy 3x kell kávét főzni benne és nem meginni, hanem mindhármat kiönteni. Túlzásnak tűnik. Talán egy kávét kiöntenék esetleg. És ír még olyat, és nem vicc, hogy nem szabad mosogatószerrel elmosni csak vízzel. Eléggé túlzó óvintézkedésnek tűnik.

tegnap 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán elmostam és rögtön használtuk. Még életben vagyunk 🤷‍♀️
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ezt örömmel hallom! 👍 😊
tegnap 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmostam én is és használtuk azonnal. Mosogatósszerrel ritkán tisztítom, az ecet vagy citromsav jobban leszedi a vízkövet meg a kávémardványokat.
tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer átfőztem zaccal, aztán ment élesbe.
ma 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!