Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Legjobb kenyérvágó kés?

Legjobb kenyérvágó kés?

Figyelt kérdés
Konkrét márka/termék érdekel, hogy mi jött be. Pl.nekünk minden nagykésünk Wüsthof classic, de a kenyérvágója túl ipari nekem. Elsősorban magasabb árfekvésű pékáruhoz használnám.

szept. 6. 00:19
 1/5 anonim válasza:
39%

Ha magasabb árfekvésű pékárukhoz keresel kenyérvágó kést, akkor érdemes olyan modellek közül választani, amelyek élesek és precízen vágnak, miközben kényelmesen használhatóak. Néhány márka és modell, amit érdemes megfontolni:


Victorinox Fibrox Pro – Az éles fogazott pengéje miatt könnyen átvágja a kemény héjú kenyereket is. Az ergonomikus markolat kényelmes fogást biztosít.


Wüsthof Gourmet – Bár említetted, hogy az ipari kinézete nem jön be, a Wüsthof Gourmet sorozat egy költséghatékonyabb alternatíva, amely a hagyományos Wüsthof minőséget képviseli, de egy kicsit elegánsabb formában.


Zwilling J.A. Henckels Twin Signature – Ez a kés jól vágja a kenyeret anélkül, hogy töredezne, és a precíziós élezésének köszönhetően éles marad hosszú ideig.


Shun Classic – A Shun Classic kenyérvágó kése rendkívül éles, és a japán acélból készült pengéje különösen hatékony a finom pékárukhoz. A gyönyörű, kézzel készített markolat pedig elegáns megjelenést biztosít.


Ezek a modellek mind jól teljesítenek a kenyérvágás terén, és mindegyiknek megvan a maga erőssége. Érdemes lehet próbálni őket, hogy megtaláld a számodra legjobban megfelelőt!

szept. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Victorinox jó és nem is drága.

Wüsthof is jó egyébként nem tudom mi lehet rajta ipari.

Recés ennyi.

szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb kenyérvágóm egy noname, kínaiban vett kés, a meleg, puha kenyeret is gyönyörűen vágja.
szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, nem tudok rá rosszat mondani.

[link]

szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ipari annyiban, hogy nagy, nehéz, akkora pengéje van, ami egy háromkilós vekniben érzi jól magát. Féltem használni, konkrétan.
szept. 12. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!