Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell sült paprikát...

Hogyan kell sült paprikát eltenni télire üvegbe?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

szia! na ezt én pont tudom, illetve én szoktam csinálni.

nagy húsos paprikákat a sütőben forgatva feketedésig sütöm,kiszedem egy nagy tálba és letakarom egy fedővel. saját párájában elválik a héja, amit leszedek,a paprikát alaposan leöblítem, hogy fekete héjmaradék ne legyen rajta.

én egy cukros-ecetes-sós salátalevet készítek, fölforralom,teszek bele egy kis nátrium benzonátot majd lehűtöm. abba teszem a csíkokra szelt

paprikát és állni hagyom egy éjjelen át.

másnap szűrőlapáttal kiszedem és kisebb csavaros üvegekbe rakom.kevés levet is öntök rá és végül egy kis

olajat teszek a tetejére. lezárom es megy spájzba.

üdv.

2010. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Juuj, pont erre voltam kÍváncsi! :D

Nagyon nagyon szépen köszönöm a segÍtséged!

Üdv :)

2010. okt. 1. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! én küldtem neked a receptet,örülök, hogy tetszett. jó, hogy eszembe juttattad, mert a hétvégén kaptam szép húsos színes paprikákat lecsópaprika áron. gyorsan én is tettem el pár üveggel.

üdv.

2010. okt. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!