Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A hagyományos kovászos uborka...

A hagyományos kovászos uborka hány nap alatt készül el?

Figyelt kérdés

2022. jún. 17. 09:26
A kérdező szavazást indított:
2
3
4
5
6
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 3-4 napot mondanék.
2022. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon meleg van 2 nap is elég. Sajnos jártam úgy hogy harmadik napra már nagyon puha lett. úgy írnám 2-3 nap, de én a második nap este ellenőrzöm mindig.
2022. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kánikulában 2,5 nap után már veszem be a teraszról és szűröm, megy a hűtőbe.
2022. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Időjárástól függ. Ha van két esősebb nap, 6 is kell. Óriás nonstop kánikulában 3 elég
2022. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Teljesen az időjárás függvénye. Sok napsütés kell neki, így ha ideális az időjárás, akkor 2-3 nap alatt megvan. Én egyébként mielőtt berakom,meg szoktam nézni az időképen, hogy milyen idő lesz. Nekem valahogy sosem lesz olyan, ha csak egy esős nap is van benne, akkor sosem sikerül olyan roppanósra. :(
2022. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!