Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell ezzel kávét...

Hogyan kell ezzel kávét főzni? (Kép mellékelve)

Figyelt kérdés

Van ez a kis alumínium szerkentyű:

[link]


Na, én ezzel kávét fogok főzni. Kávém már van hozzá, a tudás azonban még nincs a birtokomban. :S Mint a képen is látható, hát piszkos. Meg is kéne tisztítani tehát.


Mit? Hogyan? Mivel? Mikor?

Kérlek segítsetek! :S


2010. szept. 18. 15:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki segítségét!


Kis híján megtiszteltem a "3 éves gyerek" kezdetű nótát író hozzászólót a gyakorikerdesek.hu pályafutásom első mínusz pontjával, azonban rájöttem, hogy lehet, hogy pont azért ilyen morcos és reszelős a stílusa, mert nem kap kedvességet. Hát én adtam neki, egy pluszra nyomással. :D


Már csak az a nagy büdös probléma, hogy nincs itthon ecet. :( De megrohamozom a tecsót, aztán hozok! :)


Köszi ismét!

2010. szept. 18. 17:19
 12/17 A kérdező kommentje:

Tényleg nem szívatás, kedves kétkedő hozzászóló (akinek ugyancsak adtam egy kedves pluszt :D). A munkahelyemen elfogyott a kávé, pedig onnét szoktam lefőzve hazahozni. Itthon ezt találtam. Hát ezt használom! :D


További szép napot mindenkinek!

2010. szept. 18. 17:21
 13/17 anonim ***** válasza:

16:01!


Köze nincs ennek a kotyogóhoz! Ez neked a büdös életben nem fog "kotyogni"! A kotyogó teljesen másképp néz ki. Kifolyója sincs, a felső tartályba folyik a kávé!


Ez itt a képen egy remekl kis kávéfőző. 1983-ban egy ilyen robbant fel a konyháben nekem. Három falat talált el röpködés közben, mire megnyugodott!

Ha akkor a konyhában vagyok talán most nem írok.


Jól meg kell tömni kávéval, aztán rendesen "megzömíteni" 'oszt had szóljon!

2010. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha jól megtömi kávéval, az övé is szétröpül a konyhában! Azért ne arra bíztasd, hogy keményre tapossa benne a kávét, csak érzéssel. Legfeljebb elsőre gyengébb lesz, aztán tudja majd, hogy a több kávétól erősebb fő le. De ne elsőre főzzön méregerőset, főleg, ha fenn áll a felrobbanás veszélye.
2010. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
az ilyen télleg felrobbanhat, eggyik szomszédom így járt egyszer
2010. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Munkahelyről haza a lefőzött kávét? Ekkora a csóróság?
2010. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

19:42!


"Munkahelyről haza a lefőzött kávét? Ekkora a csóróság?"


Igen! Van ekkora "csóróság" Amúgy milyen szó a "csóróság"?? Magyar? Nem hinném. Szerintem cigány! Akkor meg tudhatnád, hogy mit jelent mondjuk egy termosznyi kávé pluszban!


Persze a "segílyből" telik...

2010. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!