Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kb 5 napja sütött hal, eddig...

Kb 5 napja sütött hal, eddig hűtőben volt tárolva, van esélyem, hogy fagyasztóban kibírja szombatig, vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én már most se enném meg az 5 napos halat, akkor se, ha végig hűtőben volt, garantált hasmenés lenne. Lefagyasztani meg felesleges, undorító lesz ha kienged.
2019. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szombaton még ettünk belőle, semmi probléma nem érződött. Azért ha megromlik a hal, az egyértelműen látszik, érződik, nem?
2019. febr. 25. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Az 5 napja sütött halat sürgösen dobd ki, mert attól csak megbetegedni lehet - és nem, nem la´tszik rajta, hogy romlik!

Lefagyasztani meg nem a félig romlott ételt szokás/érdemes, hanem a még frisset, mert egyébként semmi értelme.

2019. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Oké, hogy szombaton ettél belôle, de lassan hétfő este van.
2019. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Sült halat fagyasztani? Meg 5 napja sütött? Ki kell dobni azonnal.
2019. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenki kapott zöldet! Azt komolyan írtátok, hogy nem lehet érezni rajta, ha romlott? Én azt hittem, a hal romlik az egyik legbüdösebben. Ha megszagolom, megkóstolom, nem lehetne érezni, hogy rossz? :O
2019. febr. 25. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
A megromlás nem jelenti azt közvetlen hogy büdös. A baktériumokat nem érzed az ízén. A sült halat max másnap enném meg. Ha nem akarsz gyomorrontást kapni akkor most dobd ki.
2019. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!
2019. febr. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!