Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok valami könnyen...

Tudnátok valami könnyen fogyasztható, ízletes ételt ajánlani, amit iskolai szünetekben meg tudok enni?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, évek óta stresszelek és emiatt nincs étvágyam. Szendvicseket már jó ideje nem eszek, mert a látványától is rosszul vagyok. Elég sokat fogytam, ezért elhatároztam, hogy keresek valami gyorsan elfogyasztható, finom ételt, amit két tanóra között meg tudok enni pár perc alatt és kihúzom vele a napot, amíg haza nem érek. Tudnátok nekem segíteni?

2018. szept. 10. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Tortilla tekercsek bármivel töltve,zabkása,tonhalsaláta,bulgursaláta,"csirkerizs",chilis bab,otthon sütött pizza.
2018. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%
Szia! Pontosan ezzel a problémával küzdöttem egészen múlthétig. Azóta vettem egy turmix gépet és jó sok friss és fagyasztott gyümölcsöt, és minden mennyiségben iszom a smoothiekat/turmixokat. Változatos, nem lehet megunni, mert szinte bármilyet készíthetsz. A turmix mellé pedig egy műzli szeletet szoktam vinni! Remélem tudtam segíteni.😄
2018. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

babos-kukoricás tortilla wrap ízlés szerint paradicsommal, paprikával, avokádóval stb.

taboulleh

görög saláta

natúr joghurt/növényi joghurt friss gyümölcsökkel és diófélékkel vagy egy kis zabpehellyel

2018. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Jó, de mit szeretsz? Mivel sokat fogytál, valami kalóriadús jobb lenne, én fehérjét mindenképpen pakolnék bele, az biztos, de a fő, hogy kívánd, ezért kérdeztem, hogy neked mi lenne jó. Írták a gyümölcsturmixokat, ami valakinek jó, valaki csak éhes lesz tőle s van, akit elrettent a benne levő sok cukor, főleg, hogy nincs mellé más. Nincs általánosan könnyen fogyasztható étel.


Én valami tojásosat ennék, mondjuk sütifélét, muffin formában könnyen meg is fogható, lehet édes, sós, szénhidrátdús, szénhidrátszegény... De lehet, hogy te utálnád, nem tudhatom. Nap mint nap én is unnám, de annyi mást lehet enni.

2018. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
magvak? mandula, dió, mogyoró, diákcsemege, stb.
2018. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!