Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Sparban kapható kimért...

A Sparban kapható kimért saláta (amit átlátszó dobozokba lehet összeválogatni) hány napig fogyasztható?

Figyelt kérdés
Sajnos itt nálunk nincs Spar, át kell mennem érte a szomszéd településre, de akkor már több adagot vennék belőle, ha eláll. Szerintetek hány napig lehet őket fogyasztani? Salátaöntetet nem teszek rá!
2017. máj. 24. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Amit kaphatsz a boltban "átlátszó dobozokban", annak (árban és minőségben is) tizedéjéből kihozhatod otthon, ha szentelsz rá konyhai időt.

A boltban vásárolt fogyaszthatósága attól függ, hogy vakum csomagolt e, védőgázas e, vagy csak natúr csomagolás.

Az ilyen salátákat nem szeretem, mert ki tudja előtte hány napig nem vásárolta meg senki. De még leszeletelve megpróbál egy bolt megszabadulni tőle.

Szerencsére van kertünk. Nem szorulunk rá az ilyen kényelmes saláta produktumokra.

2017. máj. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ertem, miert kell lepontozni elsot, sokszor vettem ugy, hogy mar keseru volt a salatalevel ilyenben.
2017. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit. Most olvastam csak a válaszokat.

Fogalmam sincs, hogy miért, de ha zöldségesnél veszem és nekem kell összevágni, az nem ízlik úgy :(

2017. máj. 24. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez minden etellel ugy van, ha te csinalod, nem izlik uugy, mert tudod, mi lesz benne, milyen ize lesz.
2017. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!