Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Milka minôsége romlott az...

A Milka minôsége romlott az elmúlt években, vagy csak az én ízlésem változott meg?

Figyelt kérdés
Régen majd megvesztem egy tábla Milkáért, nekem az jelentette A csokoládét, viszont azt vettem észre, hogy már nem ízlik annyira, mint a régi szép időkben. Valahogy nem érzem ki a kakaó ízét. Én öregszem, vagy változtattak valamit az összetételen?

2016. nov. 25. 22:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Te öregszel.
2016. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

"Nem értem az 5ös miért lett lepontozva, normális választ írt."

Azért lettél lepontozva, mert baromságokat írsz.

2016. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

@4-es: Ha már így szóba jött, 32 éves vagyok, tömegével pusztuló ízlelőbimbókkal!:D Erről apósom jut eszembe, aki szerint vénasszonyokat nem lenne szabad a konyhába engedni, mert már nem tudnak normálisan fűszerezni.

5,6,9: Pontosan nekem is az a bajom a Milkával, hogy szinte csak a cukrot érzem ki belőle. A J.D. Gross tényleg isteni csoki!

8-as: Köszönöm a cikket! Arra emlékszem, hogy gyerekkoromban hajlamos voltam egy csomó szemetet enni, a lényeg az volt, hogy színes legyen meg jó édes. Most már inkább a kevésbé édes, magas kakaótartalmú csokikra hajtok, persze azt se szeretném túlzásba vinni.

2016. nov. 26. 17:34
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"Azért lettél lepontozva, mert baromságokat írsz."


Szánalmas vagy. A baromságokat írsz és a hülye vagy, ostoba vagy beszólogatásokkal tele van a padlás. Próbáljátok már meg megindokolni a miértjét is jó? Addig kb annyit érsz mint egy cigánygyerek a lopott mercivel.

2016. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%
Nincs mi mást tenni, ha rendesen betépsz csokievés előtt akkor igazán fog ízleni.
2016. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen öregszel, de ez csak jót jelent, egyre kifinomultabb az ízlésed, egyre igényesebb leszel.

Egy gyereknek, kamasznak bármilyen vackot le lehet nyomni a torkán, szeretni fogja, ha tetszik neki a csomagolás, és eléggé édes. Sajnos a legtöbb ember felnőttként is megmarad ezen a szinten, hiszen a cukor addiktív, és a gyártók értenek annyira a pszichológia nyelvén, hogy tudják, hogyan lehet a sz,rt is eladni.

A Milka tényleg nagyon rossz, de a kakaóbab meg nagyon drága, tehát ilyen olcsón igazából minőségi csokoládét nem nagyon lehet előállítani, vagy akkor másvalamin kell spórolni (pl. gagyibb csomagolás, kevesebb reklám, kisebb nyereség,nemtom) - ehelyett a kakaón spóroltak, mivel az a legdrágább összetevője, a sok birka embernek meg fel se tűnik a hiány.

2016. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
58%
Így van. Ha sikerül elhitetni, hogy menő, akkor sokan még a szart is boldogan nyelik.
2016. dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tény, hogy az ára relative olcsóbb, mint régen, és szinte mindig akciós, akár a Bocsi, a Tibi, akár a Milka. Közben meg a kakaó és a cukor is drágult, tehát csakis a minőséggel lehet trükközni.
2016. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tele van nyomva cukorral és édesítőszerrel. Nem tudom hogy mennyibe kerül pontosan egy kiló cukor és az adott édeítőszer, de utóbbinak sem lehet túl bonyolult a beszerzése. A kakaóbab az értékesebb a csokoládé szerint. Talákoztam már olyan csokival is amit bevettem a számba és még 20perc elteltével sem olvadt fel a számban, igaz ez nem Milka volt. A Milkávala temérdek cukor a probléma, dehált az embereknek ez kell. Ha már nem cukrozhatnak meg semmi akkor egyből dili van. A Milka egy kedvelt márka, mert puha és omlós csoki, ami gej édes is. A Bocit én jobban szeretem, állagra keményebbkicsit ugyan, de pont ez benne a jó. Viszont mindkettővel egy baj van, sosem elég egyikből se.
2016. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 6-osnak, a J.D. Gross tényleg odacsap nagyon sok csokinak, abból rosszat még nem ettem. Ettem tavaly epres Lindt étcsokit, na az tiszta szégyen annyi pénzért.

A JD szerintem egyáltalán nem drága, főleg a Lindt-hez képest.

Aki pedig szereti a változatos ízesítésű csokikat, és úgy a Milkát, és azt mondja, régen jobb volt, az tegye vissza a polcra, dobjon még hozzá 150-200 forintot és próbálja meg Ritter Sport-ot. Olyan mint a Milka, csak egy kategóriával feljebb játszik, és nagyon érezni hogy van benn anyag, nem csak a töménytelen sok cukor.

2017. jan. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!