Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A fagyasztóban kb. meddig...

Szeder Katalin kérdése:

A fagyasztóban kb. meddig tartható el a nyúlhús, illetve a pulyka darálthús?

Figyelt kérdés
Ezekkel van tele hónapok óta a fagyasztóm.

2016. máj. 9. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Elvileg 5-6 hónap, én egész biztos igyekeznék 2,5 - 3,0 hónap alatt elfogyasztani!!!

Addig legalább nem kell másra költeni!!!


Legalább főzd/süsd meg, szétadagolva vissza-fagyasztod. Akkor azzal már ismét csak újra kezdődik, kitolódik a tárolhatósági idő!

2016. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

A pulyka és a nyúl is 10-12 hónapig tartható a fagyóban, legalábbis az ajtón lévő ikonok szerint.

Lassan kezdjed el felhasználni a húsaidat.

2016. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Nem egyforma minden hűtő, és a kora is számít, a hűtési fok is számít... az egy dolog, hogy gyárilag mit írtak az ajtajára...


Másrészt, ha túl sokáig tartod bent, egész biztos, hogy majd érződik a húson, hogy "nem igazán friss"!!

2016. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

A gyárilag jelzett időpontok iránymutatóak, nem fixa ideák. Én legalább kimentem a spájzba és megnéztem, nemcsak a levegőbe beszéltem.

Felesleges megint kötekedni ilyesmin.

2016. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!