Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sokat ettem ma?

Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem Cini minist. Ebédre ettem 2 szelet rozskenyeret 4 szelet nagy lukú sajttal. Vacsorára ettem 2db vajon sütött sajtos melegszendvicset (csak sajt volt benne). Ez körülbelül hány kalória?


17 éves vagyok, 176 cm és 56kg. És bármely meglepő nem lány és még meleg sem vagyok vagy valami hasonló szóval a savazásokat kérem félretenni.



2016. febr. 18. 18:17
 1/10 anonim válasza:
61%
Feldughatod a kalóriádat. Kezdj el edzeni, mert van olyan lány, aki megirigyelhetne... Nem a kalória számít, hanem hogy mit viszel be. Amit ma ettél az szart se ér már bocsánat. Az én étrendem napi 60dkg roston csirkemellből áll, negyed kiló sovány túróból, kb 4-5 tojásfehérjéből és kevéske barnarízsből. Emellé sok zöldséget eszek, általában párolva. Na ilyen egy normális étrend, nem 1-2 szeletke kenyér és "jajj, nehogy megártson, a végén még férfinak fognak hinni". Bocs a nyers és durva megfogalmazásért, ideges vagyok, szar napom van.
2016. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából amikor kiírtam a kérdést arra számítottam, hogy az elején nőnek fognak hívni meg hasonló hülyeségek. Én csak nem szeretnék elhízni, de ez szerintem érthető. És köszönöm a pozitív választ!
2016. febr. 18. 18:32
 3/10 anonim válasza:
51%
Nem vagy nő, csak úgy viselkedsz.
2016. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nagyon sajnálom, de ha nem írod ki, hogy fiú vagy, én lánynak hiszlek :/
2016. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de ezt el is fogadom, mert ez a kérdés tényleg olyan.
2016. febr. 18. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokat !!!
2016. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szelet nem egzakt mértékegység, viszont az össztetétel csapnivaló, szinte csak gabona. Erősen tápanyaghiányos ez így. Hacsak nem vastag szeletben voltak a sajtok, még a fehérje sincs meg, s az egy igen alap dolog, millió más is kell...
2016. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Attól pedig nem elhízott az ember, hogy ennyihez 66, 76 vagy 86 kg. Én igazán megértem, hogy nem akar mindenki különösebb izmokat, de 176/56 az durván izomtalan. Amúgy pont ennyi volt a párom fogyás után, pont ebben a korban :) Karcsú volt, de valamirevaló izmot nem tudott felmutatni. Nem feltétlenül gond, egy normális élet majd úgyis rádrak valamennyit, ha nem edzel is. S kinek mi tetszik.

Viszont az egészséges táplálkozás akkor is alap, ha nem akarsz vagy nem tudsz súlyt felszedni...

2016. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az izmokat meg az edzést ki nem szarja le? Nem ez volt a kérdés, el lehet húzni valami testépítőfórumra ezzel a baromsággal, az emberek 90%a nem edz.


Egyébként az ételek össztétele csapnivaló kérdezô, ez csak szénhidrát és némi zsír. Fehérjét, vitamint, ásványi anyagokat egyáltalán nem juttattál be a szervezetedbe.

2016. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó kérdező, igazán köszönöm a KÉRDÉSRE való választ.

És a többi választ is köszönöm szépen.

2016. febr. 19. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!