Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek is ugyanolyan...

Szerintetek is ugyanolyan lett újra a Boci csoki, mint régen volt?

Figyelt kérdés
Pár napja egy újfajta csomagolásban lehet kapni, és mikor beleharaptam, akkor 99,9 % ugyanaz az íz jött vissza, mint 10-15 éve. Nagyon örültem neki! Más is kóstolta már rajtam kívül? Főleg a tejcsokisra gondolok de az összes többi is ISTENI lett! Bárcsak így maradnának, és nem változtatnának újra a recepten! Pár éve sajnos ehetetlenné vált a Boci csoki, de most remélem így marad, ahogy most van! Várom a véleményeteket!!

2015. okt. 6. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nem ettem, de ezt találtam fb-on, így nem tudom, merjek-e...


"GRATULÁLOK"!!! Ez a második receptúra változtatás. Most már sikerült az eredeti félédes Boci tejcsokitól olyan messze kerülni mint Makó Jeruzsálemtől. Ha Milka tejcsokit szeretnék enni akkor Milka tejcsokit veszek. Azért szerettem a Boci tejcsokit mert más volt az íze mint a Milka tejcsokinak. És a Milka tejcsoki nem a kedvencem, így ezek után se Milkát se Bocit nem fogok venni!"

2015. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vagy ezt:


Szörnyű lett, most vettem utoljára, pedig a kedvencem volt..

2015. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A régi Bocit nem "veri meg", sőt! Az nagyon finom volt, a mostaniból csak egy kicsit ettem. Elég is volt egy életre, és nem azért mert annyira jó!

Rengeteg igazi, régi, eredeti magyar élelmiszer termékre elmondható ez. Sajnos.

2015. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!