Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hűtést igénylő élelmiszert...

Hűtést igénylő élelmiszert hogyan lehet küldeni?

Figyelt kérdés
sajt, hűtő, hűtés, szállítás, küldés, futár, posta
2015. aug. 3. 21:35
 1/5 A kérdező kommentje:
De jó, rossz helyre írtam a címkéket, későn vettem észre :) Bocsi :)
2015. aug. 3. 21:36
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval a lényeg az, hogy ha valakinek szeretnék küldeni egy élelmiszer-csomagot, ami többségében hűtést igénylő ételeket tartalmazna (pl. sajtok), milyen módon tehetem meg? Postán nem tudok ilyenről, nem is találtam, de futárcégnél sem ilyen lehetőséget.

Tudtok valami céget, ami segíthet?


Vagy milyen módon csomagoljam, hogy ne legyen baja, amíg a címzetthez ér? Nagyjából 60-70 km-t utazna a csomag...

2015. aug. 3. 21:38
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazán jó ötlet, hogy erre nem gondoltam!


De viccet félretéve, nem is a keményebb sajtokkal van baj, annak egyébként sem árt, ha nincs hűtőben, elég a hűvös hely. Inkább a lágy sajtoktól félek (feta, puha kecske, stb), illetve a nagy kánikula miatt... igen, elsősorban egyébként egy sajtválogatást szeretnék összerakni és elküldeni, mert akinek menne, imádja a sajtokat, viszont kevés fajtát evett még, mert feléjük elég kevés kapható.

2015. aug. 3. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Max. rendelsz étteremből XY címére.
2015. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!