Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Most szeretném elkezdeni a...

Most szeretném elkezdeni a testépítést (izmosodást). Egy jó kis fehérje és szénhidrát dús shake receptje kéne. Szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok nem herkules edzéstervet néztem ki magamnak, de egy pár kiló izmot fel szeretnék szedni magamra amihez segít a shake! CSAK TERMÉSZETES ANYAGOK! Sok jót/rosszat hallottam a fehérje porról, így tudom hogy tele van szutyokkal szóval azt inkább kihagynám. Szerintem csirkehússal sokkal becsületesebb dolog megizmosodni mint porokkal de ez már csak az én véleményem.

2015. júl. 3. 21:05
 1/1 A Tengerész ***** válasza:
Ha most kezded eszedbe ne jusson semmi más mint amit idáig ettél. "Kezdeni" nem a kajával kell, hanem a súlyzókkal!
2015. júl. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!