Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a jobb? Az edzéshez...

Melyik a jobb? Az edzéshez szerintetek szénhidrátnak inkább rízset vegyek vagy valami szénhidrát tablettákat vegyek testépítéshez?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?

Ha pl a rízs akkor mennyit kell megenni belőle edzés elött? Kb. egy másfél órás és viszonylag intenzív edzéshez.



2015. febr. 11. 20:24
 1/3 anonim válasza:

rizst!! ne szedj tablettákat meg kiegésíztőket, mert csúna lesz nagyon az izmod. nagy e, de frmátlan, mint egy lufi, undorító, lányként mondom, pedig szeretem a sportos, izmos pasikat, de van ilyen ismerősöm

nem tudom mennyit, sztem egy vagy max két ilyen kis zacskós rizst egyél meg 1,5 órával kb edzés előtt

2015. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Baromsagokat irsz 1-es. Ne okoskodj ha fingod sincs a dolgokrol.



Szenhidrat tabletta nincs. Rakhatsz a feherjedbe Carb F-t vagy Vitargot.

De a rizs ugyanugy megteszi.

2015. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A rizs az kb egész nap kell, por alapú szénhidrát viszont csak edzés után mehet. Olyan pedig nincs, hogy másfél órás és intenzív. 1óra alatt bőven lemegy egy intenzív edzés, tovább nem is nagyon bírná az ember.
2015. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!