Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen csipos szoszt szoktatok...

Milyen csipos szoszt szoktatok hasznalni?

Figyelt kérdés
Az eros pistat ismerem, meg az amerikai tabasco szoszt (jo draga) de en tobb markat vagy csipos szosz tipust nem ismerek.

2015. febr. 10. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
piros arany? mondjuk amikor legutóbb vettem hát az nem volt az igazi leromlott nagyon felhigitották valami vacakkal.
2015. febr. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem most ez a kedvencem. Paradicsomos-chilis.

2015. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
A tabasco valójában nem drága, mert nagyon kevés kell belőle, nálunk 3-4 hónapig ki szokott tartani, 900ft-ért így megéri.
2015. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Prókátor ***** válasza:
100%

Sriracha szósz

Enyhén fokhagymás, távolkeleti chiliszósz. A kevésbé csípőskedvelőknek cseppenként, aki bírja a csípőset, annak vékony csíkokban adagolva. z utóbbi időkben sikerült beszereznem az egyik heji boltban kb 2€/ 330ml áron (az kb 600 Ft) Korábban, a nagyobb kiszerelésű (klasszikus) szószt a bátyámék némi ismeretség árán, egy kínai étteremből szerezték be 5-6€ (1500-1800 Ft) áron.

2015. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"A tabasco valójában nem drága, mert nagyon kevés kell belőle, nálunk 3-4 hónapig ki szokott tartani, 900ft-ért így megéri."


Megneznem, hogy hogyan hasznaljatok, nekem a 60ml-es Tabasco Habanero tart 2-3 hetet, fontolgatom, hogy beszerezzem gallonos kiszerelesben. :\

2020. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!