Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy kell tárolni a megtisztít...

Cingi75 kérdése:

Hogy kell tárolni a megtisztított diót, azaz dióbelet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
mélyhűtőben.
2014. nov. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trafó1 ***** válasza:

Fagyaszd le.

Nem avasodik, nem szárad.

2014. nov. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sima hűtőben szoktuk. Papírtörlővel kibélelek egy olyan dobozt, aminek van jól záródó fedele, abba beleteszem, lezárom és be a hűtőbe. Még soha nem lett semmi baja.
2014. nov. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha fagyasztod, akkor is azonnal használható marad mivel alacsony a nedvességtartalma (persze először egy pár napig szárítani kell ha te tisztítottad és idei). Akár meg is lehet enni "fagyottan".
2014. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aminnyit várhatóan a közeljövőben fel fogok használni, azt papírzacskóban a hideg spájzban tartom, a többit fagyasztom én is.Így elkerülhető az avasodása.
2014. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdekesek a válaszok, nem tudtam, hogy mások hűtik. Mi simán egy üvegben tartjuk a konyhában. Nagyon, nagyon gyorsan elfogy. Akkor törünk egy újabb adaggal.

Volt, hogy hetekre ott maradt valahol, de ennyitől nem romlott meg, száraz cucc. Hónapok alatt, gondolom, már menne neki.

2014. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Mi azért tartjuk hűtőben, mert nincs saját diónk, úgy vesszük megpucolva, így nincs lehetőség arra, hogy tároljam valahol aztán abból törjünk meg épp annyit, amire szükség van. Én ilyenkor szoktam venni 2-3 kg-t megpucolva, az simán befér a hűtőbe és következő őszig elég is.
2014. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én le szoktam daralni, és utána mélyhűtőbe teszem. Hónapokig eláll.
2014. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!