Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit ajánlanátok délutáni...

Mit ajánlanátok délutáni nasinak, vagyis uzsonnára, ami nem hízlal, de laktat, és a vércukorszintet is rendben tartja?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

magvakat: pl pisztácia ,diák csemege,

aszalt gyümölcsök.

túró krémek

2014. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
alma
2014. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sárgarépa, paradicsom
2014. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kókuszkrém vált be. Lehet reszelékből (őrölt és normál vegyesen) és kókuszlisztből is (én többnyire keverem, sok kókuszliszt, kevés reszelék), utóbbi esetben nagyobb mennyiség lesz és alig lesz az alapban kalória, persze jót tesz neki, ha kerül bele dió, gyümölcs, miegymás. Citromlét és citromhéjat is szoktam bele rakni s a mazsola, vanília sem rontja el. A kókuszlisztes verzió ugye jóval vizesebb, így különösen fel kell turbózni, de én a másikkal is ugyanúgy megteszem, s az már jóval kalóriadúsabb :D

Én nagyon kedvelem ezt, ha este már nem nagyon vagyok éhes, de nassolni szeretnék, lazán betolok egy kisebb adagot, oly pici a kalória- és szénhidráttartalma. A mazsola szokta kicsit megdobni, de az is csak annyira, hogy a ketogén napokba nehezen fér be, máskor nem gond. S ez opcionális, édesítő is mehet helyette.

2014. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. máj. 28. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Puding (sovany tejjel, edesitovel, behutve)

Ropogos zoldsegcsikok (karalabe, pritamin paprika, kigyouborka, retek stb.)natur joghurtba martogatva, vagy csak magaban ragcsalva

Koktelparadicsomfalatkak mozzarellagolyokra vagy fetasajtra tuzve, olivabogyoval a tetejen

Eper, malna, zoldalma (savanyubb, ropogos!), afonya natur joghurttal turmixolva, behutve, esetleg lefagyasztva "fagyikent".

Olajos magvak (ovatosan azert!:))

Natur turo citromhejjal, edesitovel, vaniliaeszenciaval izesitve, keves mazsolaval ha szereted

2014. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Só :D
2014. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 angelside válasza:
Max gyümölcs, de szerintem ne nassolj! A fő étkezésekre helyezd a hangsúlyt, ezeket zárd le valami nasi félével. Bár itt pont a gyümölcs nem jöhet szóba, mert az éhgyomorra illik enni.
2014. jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!