Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szeretitek a Nutellát?

Szeretitek a Nutellát?

Figyelt kérdés
Én szeretem, de ha azt mondanák, hogy soha többé nem ehetek, nem érdekelne. Interneten látom sokszor, hogy úgy áradoznak róla, mintha az élet elixírje lenne. Nem értem ezt, mert finom ugyan, de amennyit elkérnek érte, én azt a pénzt nagyon sajnálnám rá.

2013. dec. 18. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyek neked egy üveggel karácsonyra?
2013. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem köszönöm, elég lesz a süteményeket megenni.
2013. dec. 18. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A pénzzel nincs gond részemről, de tömény cukor és zsír, néha finom, de túl gyakran képtelen lennék enni...
2013. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, de 4 évente egyszer veszek.
2013. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem dobnám ki, ha hozzám vágnának egy üveggel, de nem is vagyok oda érte. Túl tömény nekem.Nálam biztosan eltartana egy évig is, mire elfogyna.

Persze semmi bajom azokkal, akik kedvelik, az édes íz nagyon eltérő módon hat ránk, és nem egyformán szeretjük.

2013. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeretem, de nem Nutellát veszek ha veszek, kb 2 évente 1x, hanem lidl-s mogyorókrémet vagy még 1x vettem az Auchanban valamilyet ami jó volt, de én is sajnálom rá a pénzt, inkább 1csomag Penny-s nápolyi 200-ért.
2013. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szeretem! :)
2013. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ezt az áradozást divatból csinálják...engem is néha már zavar ,hogy télleg látszik hogy azért mert pár amerikai tini feltett egy ilyen képet és akkor már a magyaroknak is koppintani kell
2013. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!