Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nutellát milyen korban lehet...

Nutellát milyen korban lehet adni a gyereknek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

értem én, de néha miért ne kaphatna?

gondolom a kérdező sem akarja mindennap azt adni a gyerekének

néha egy kis "bűnözéstől" nem lesz semmi baja

én sem adok mindennap csokit, cukrot a gyerekemnek, de nutellás palacsintát imádja és sűrűn szoktam csinálni

2013. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Semmivel nem nagyobb gond nutellát adni a gyereknek, mint csokit, cukrot, chipset, de netán mézet (tömény cukor...), kakaót vagy épp pudingot, tejbegrízt...


Nyugodtan lehet neki adni nasizni, desszertnek néha-néha, amikor már a kenyeret megeszi.

2013. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
Adjon rendes kaját gyermekének!
2013. nov. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Mócsainé Mihály Anit válasza:
57%
Nekem 19 hónapos a fiam. Kap rendesen enni, külön főztünk neki bébiételeket, lekvárt csak neki szinte semmi cukorral csináltam..... de kapott elég korán, már 6 hónaposan krémtúrót is, nutellás palacsintát kb 8 hónaposan. Kap ő mindenfélét, amit mi is eszünk, csak annyi különbséggel, hogy ami nem egészséges kaja, abból csak picit kap. A mai világban úgysem lehet kizárni ezeket a dolgokat, legfeljebb minimalizálni. De ha tiltod, és nem elmagyarázod neki, hogy miért nem szabad sokat enni belőle, akkor úgyis piszkálja majd a fantáziáját, és mindig vágyni fog rá. lehet így is, ha elmondod, de nekem ilyenekből ha sokat rakok elé is csak keveset eszik meg a gyerek, és magától rácuppan inkább 1 almára. Amúgy meg gyerek függő. Én pl. gyerekként utáltam az édességet, és a báttyámat a Nutellával zsaroltam, mert nekem volt dugikészletem belőle, ő meg imádta :D
2013. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
Van benne mogyoró, ha nem allergiás rá, akkor 1 éves kortól, ha vannak ételallergiái, akkor biztonságból csak később. Egyébként ennél csak egészségtelenebb dolgokat fog enni, ahogy nő, simán kaphatja.
2013. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!