1/5 lencsefőzelék 



válasza:





Most épp Costa de Espana van felbontva, de csak azért használtam, mert elfogyott a literes szőlőmagolaj.
2/5 anonim 



válasza:





A márka nálam mindegy, csak extra szűz legyen.
3/5 anonim 



válasza:





A márkához én sem ragaszkodom annyira, bár kedvelem a Bartollini (lehet, nem jól írom) olajokat, illetve legyen extra szűz, ha netán sütéshez használom, akkor nem feltétel.
4/5 anonim 



válasza:





Bertolli : piros .. ehez ragaszkodom
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!