Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legfinomabb kördobozo...

Melyik a legfinomabb kördobozos háromszög sajt?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam ki túl sok félét, eddig a mackó sajt ízlett legjobban, csak az nagyon drága.

#sajt #háromszög #kördobozos
2013. okt. 20. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Mackó sajt a kedvencem :)
2013. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 doboszoli ***** válasza:
100%

Igen, de az 200 grammos, nem 140, tehát egy szűk százassal drágább. Szerintem is ez a legfinomabb, hiába mosolyog tündérien a kislány a Medve reklámban.

Természetesen a natúr.(nem is tudom van-e ízesített Mackó)

2013. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugye? Ezt nem is reklámozzák pedig. Lehet, hogy ezért jó.
2013. okt. 20. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Mackó sajt.
2013. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Medve sajt a legjobb. Nem veletlenul dragabb a tobbinel,szerintem boven megeri,mert nagyobbak es valahogy tartalmasabbak a haromszogek. Nekem ket toasthoz boven eleg egy haromszog. Es rendesen kenheto. Megeri!
2013. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tejszínes Mackó. Illetve az Aldiban is van jó. Nagyobb doboz, mint a 140-es Mackó.
2013. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Medve sajtból volt régen friss joghurtos változat, azt nagyon szerettem, ma már sajnos sehol sem látom. Azóta nem is nagyon fogyasztottam kockasajtot, és előtte sem, így ezen kívül nem tudom, melyik a legfinomabb. Itthon gyakran látok a hűtőben egy olyan dobozt, amiben dupla sorban van rakva a sajt a kördobozban, így elég nagy. Nem tudom a márkáját, és hogy hol veszik, a szüleim eszik, biztos finom, mivel mindig újravásárolják.
2013. okt. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!