Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mitöl piros a penész? Milyen...

Mitöl piros a penész? Milyen anyagot tartalmashat az adott élelmiszer ha piros a penész-e? Kenyérröl van szó.

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
attól, hogy olyan faj, ami piros
2013. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem en, de gondolom valamilyen mestereges anyag van benne nm kis mennyisrgben ha ilyen lesz a penesz...
2013. okt. 4. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor még egyszer: olyan faj, nem mesterséges...van pár ezer penészgomba faj, nem mind zöld vagy fekete...pl van fehér nemespenész szalámin vagy sajton van kékpenészes ill zöldpenészes sajt, a fürdőszobádban fekete színű penész van ...a rúzsos sajton meg vöröspenész
2013. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben ertem a valaszod csak kicsit furanak tunt hogy edig soha nemlattam piros penesszel kenyeret most viszont mas a helyzet...:)
2013. okt. 5. 00:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!