Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ma milyen élelmiszerboltban...

Ma milyen élelmiszerboltban voltál és mit vásároltál?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 22:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap zöldségesnél voltam, tojást + vöröshagymát, kevésnek találtam, ami volt itthon.

Most mindjárt lemegyek a sarki maszekba: palacsintát kellene sütni!

2013. aug. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap: Spar: Bakonyi teljes kiőrlésű kenyér, sima teljes kiőrlésű kenyér, rákóczi szalámi, hohes c narancs 100%-os üditő,csoki és vanilia pudingpor.


Aldi: Wellnes cipó, körözött, szeletelt pulykafelvágott,

75 %-os csokoládé;

2013. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Most megyek és zöldségért, gyümölcsért, levesporért, meg vízért.
2013. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Cass90 ***** válasza:
100%

Nem én voltam, de kaptam két sportszeletet.


Ebédre halrudacska lesz (bár én nem szeretem a paníros ételeket).

2013. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap zsinórban Metro, Aldi,Tesco, Spár, ma egy kanyarral Lidl.
2013. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Tesco


Vettem húst,kenyeret,felvágottat,ásványvizet,vajat,vajkrémet,sajtot,túrórudit,gyümölcsleveket,kutya tápot,papírtörlő,wc papír,zsebkendőt,lisztet,olajat,fűszer,sót,cukrot...stb.

2013. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

lidl


vettem zsemlét, virslit, cicakonzervet, szemeteszsákot, tampont, és fagyit

2013. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Most megyünk nemsokára . Tescoba szoktunk menni . Veszünk : kenyér , paradicsom , csirkemell , borsó , leveszöldség , tészta , dinnye , wc papír :)
2013. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

ja nem írtam, miket vettünk, akkor nagyjából metróban, húsokat, cickonzervet, pezsgőt, csokispuszedlit, párizsit rúdban szintén a cicceknek.

Aldiban olcsó volt az uborka, az extracsípős (fekete) kecsap,halkonzerv, mustár, arcpúder, tiszt.betét.

tescoban leveszöldségeket, sajtot,kolbászt, paprikát, paradicsomot, krumplit, konzerv vörösbabot.

utána jött a spár, ott egy karton tejet, kenyeret a pékségből,kalif.paprikát,pudingot, tejfölt.Mérges lettem, 50 ft-tal olcsóbb volt a krumpli, mint a tescóban.... :)

ma a Lidlbe csak fagyiért mentünk.

Ja és volt tegnap egy kerülőnk, vettünk egy WC ülőkét a Baumaxban.(drágák, mint a rossebb)XD, de muszáj volt ez a kis beruházás.

2013. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Az Aldiban voltam és elég sok mindent vettem:kenyér,kolbász,pálinka,tészta,téliszalámi,csirkemáj, háztartási keksz,kávé,szilvatöltelékes gombóc,napraforgó olaj,Kinder Pingui,Kinder

Maxi King,Dianás cukorka,DANONE

Activia joghurt,Kinder tejszelet,hal.

2013. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!