Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Baj a zacskós levesből?

Baj a zacskós levesből?

Figyelt kérdés
Nem lesz abból bajom, hogy ha a zacskós levesből csak a száraz tésztát eszem ki? Igazából nem olyan száraz, de azért ropogós.
2013. júl. 8. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle, viszont nem tudom elképzelni, hogy bírod megenni a száraz, ízetlen tésztát. :D
2013. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint megfőzetlenül? :D Bajod nem lesz tőle, de azért ne edd zacskószámra, nagy mennyiségben azért nem biztos, hogy könnyü lenne emgemészteni.
2013. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz ami pl. ilyen smeck levesbe is van? (Egy "tábla" tészta és mellé por). Ha igen, azt én is szeretem. :D Volt hogy a levest nem csináltam megde a tésztát kiettem. :D Semmi bajom nem lett töle.
2013. júl. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
65%
Elindultál a lejtőn. Most még száraz tészta, utána száraz macskatáp, és azon kapod magad egyik reggel, hogy szőrös a képed, majd farkad nő (hátul is). Utána már szűkül a szókincsed, pár napra rá már csak ugatni/nyávogni tudsz. Csak jól viselkedj utána, mert szerintem nem túl élvezetes a láncon.
2013. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régebben én is ezt csináltam,de semmi bajom nem lett tőle:D
2013. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor most már nem aggódom.:)

Amúgy erre a fajtájú levesre gondoltam: [link]

Kicsit hosszú de nem baj.

2013. júl. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!