Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy lehet a lecsót krumpli...

Hogy lehet a lecsót krumpli nélkül csinálni?

Figyelt kérdés

Te is úgy szoktad? Én még életemben nem hallottam róla, hogy

üresen, krumpli nélkül csak paradicsom, paprika és hagymásból álljon.


2013. jún. 29. 14:39
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

SZERŰ!!! Tanulj meg olvasni! Nem azt írtam hogy az egy az egyben pontosan a rakott krumpli lenne.


U.i.: Én nem pontoztam le senkit.

2013. jún. 29. 15:41
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom tájegységenként változik, hogy mit raknak a paradicsomos-paprikás-hagymás alaphoz. Én a krumplis változatot csak hírből ismerem, felétek meg ez az szokás.

Én nem szoktam csinálni, mert a párom nem szereti, de nagyim tojással csinálja.

A franciák padlizsánt (tojásgyümölcs, vinetta, aubergine) tesznek bele, és ratatuille-nek hívják.

Mindenkinek jó étvágyat, és nehogy már odáig alacsonyodjunk, hogy ételeken összeveszünk!

2013. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
én sem ettem még krumplival, friss kenyérrel az igazi. én inkább hidegen eszem. mi tojást is rakunk rá, van a ki tojás nélkül csinálja.
2013. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
52%

jah, és a tojást ne úgy képzeld mint rakott krumpliban, vagyis mi abba kemény tojást teszünk. itt megpiritod a hagymát, rá a paprika, paradicsom (nem sokat szokunk), só, cukor (!) és mikor jól összeroggyant ráöntöd a felvert tojást. imádom


van aki tesz bele kolbászt vagy szalonnát is, én imádom mind a kettőt, de nem lecsoban. csak igy simán natur szeretem, kolbásszal és szalonnával nem.

2013. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mi babot rakunk bele,szárazbabot.
2013. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én még sose hallottam róla, hogy lecsóba krumplit tennének. Tojást szoktunk ráütni, esetleg rizses lecsót készítünk. A krumplival elég érdekesen hangzik. Baranyai vagyok.

Kérdező, te honnan jössz?

2013. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!