Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen kajákat vigyek egy...

Milyen kajákat vigyek egy nyaralásra, amik egészségesek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 17:11
 1/6 anonim válasza:
hová mész nyaralni?
2013. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itthonról kaját cipelni külföldre a világ legprosztóbb dolga. Vegyél kint olyat, ami egészséges és finom.


Azt meg mi honnan tudjuk, hogy te hova mész?

2013. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem mindegy hogy hova megyek?
2013. jún. 6. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mindegy:

- ha olyan helyre mégy, ahol van külön konyha, hűtővel, fagyasztóval, akkor mondhatjuk hogy vigyél magaddal ilyen-olyan kész, lefagyasztott ételt, amiket ott majd csak elő kell venni

- vagy pl. sátor-tábor, vagy síma vízparti bungalo, és csak egy kis túrista gázpalackod, vagy a bográcsod lesz főzni, és akkor olyan kaja-ötletekedet adunk

- vagy elegáns szálloda félpanzióval, stb. stb.


De ha nem árulod el, hova mégy nyaralni, akkor majd kitalálod magadtól, mit is vigyél magaddal.

2013. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyen bunkón válaszolni? Csak segíteni akart, és képzeld nem mindegy.

Ennyi erővel van 50ft-om szerintetek mit főzzek?-na erre mit írsz, hogy egyáltalán körül kell nézni, hogy mi van itthon, mert hiába akarok én lazacot sütni ha az nincs, de tésztám meg sajtom van akkor a sajtos tészta adott: ez egy példa volt csak.

Mert számít, hogy van e hütő, miket szeretsz, számodra mik az egészségesek.....

Szánalmas..

Bocs az offért.

2013. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2: Akkor én nagyon prosztó vagyok, mert én bizony nem fogok olasz árakon vásárolgatni egy hétig, mikor itthonról vihetek ételt. :D
2013. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!