Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen ízű az OREO KEKSZ?

Milyen ízű az OREO KEKSZ?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 16:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%
Azért az hogy nem hasonlítanak egy kicsit sem egy erős túlzás! :)
2013. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%

"nem hasonlítanak egy kicsit sem"

Én ezt írtam? Nem! :D Mindegy más az ízlésünk, részemről téma lezárva. :)

2013. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
A bolti verzióhoz ugyan még nem volt szerencsém, de a házi az valami pocsék lett. Az egészben egyedül a krém ért valamit (finom, édes, tejszínes vajkrém, ugyanakkor mégsem érződik ki rajta, hogy nagyon vajas lenne), maga a keksz viszont a megtesteSÜLT borzalom. Olyan keserű volt, mint az epe attól a rengeteg holland kakaótól. :(( Nem tudom, hogy az eredeti is ennyire keserű-e, de nekem elment tőle a kedvem egy életre, az tuti.
2013. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti nem keserű. Nagyon is édes inkább. A házi sütés nekem se jött be. Ki is dobtam a kukába. Próbáld ki az eredetit. Elképzelhető, hogy az se fog ízleni, de szerintem finom.
2013. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%
A pilótakekszhez nekem se hasonlít, annál sokkal édesebb. Semmi extra különben, valóban csak agyon van sztárolva. Mutatós külsejű, de az íze unalmas, nagyon édes. Ráadásul egészségtelen is a sok műanyag adalék miatt.
2013. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem ízlett. A Pilóta jobb.
2013. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a Pilóta keksz édesebb mint az Oreo keksz! :)
2013. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem nem finom. Egy nulla. Mert a keksz semmilyen és keserű (mint az epe). A krém olyan, mint ha kevés kristálycukrot ennél, de a kristálycukor sokkal finomabb. Szerintem egy nulla ez a süti. Épp most ettem először életemben. Talán ha tennél bele egy kis savanyú baracklekvárt és a tetejét megkennéd csokoládé krémmel és hagynád megpuhulni,... na, akkor lenne: négy alá. (A Pilóta, pedig már jelenleg is négy alá.)

Egy epres Pilóta piskóta karika ezerszer finomabb, de az is még csak négy ötöd. (Ezt annak írom, akinek szintén van ízlelőbimbója.)

2013. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Nagyon finom az Oreo keksz...:P én imádom :P
2013. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
87%
Nah, idő közben volt szerencsém megkóstolni a rendes, bolti verzsönt is. Légyegében finom volt ugyan, de szerintem semmi extra, kb. mint a Pilóta, csak pepitában. Mindenesetre számomra is érthetetlen ez a felhajtás körülötte, tekintve, hogy az általam előbb említett keksz is lényegében ugyanazt az "élményt" nyújtja. Hiszen az ízkülönbség minimális, max. külcsín tekintetében térnek el, meg hát ugye az Oreo kúlos, amcsi cucc, ezért oly felkapott, de higgyétek el, az itthoni Pilóta is van olyan, mint az...
2013. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!