Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen ízű az OREO KEKSZ?

Milyen ízű az OREO KEKSZ?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 16:58
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
61%
kakaós a külseje, a belső réteg meg semmilyen. pont most kóstoltam meg szombaton. hát SOKKAL jobbra számítottam ahhoz képest hogy szét van sztárolva.. amúgy nem rossz, el lehet rágcsálni, de semmi extra.
2013. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
65%
A leginkább hasonló íz olyan mintha két kakaós győri édes kekszet( nem jóreggelt, hanem a sok kicsi szív meg rombusz közül kettő) összetapasztanál egy édes fehér krémmel :)
2013. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Finom! A keksz kakaós, a fehér krém közötte meg tejkrém. :)
2013. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
isteni fimon :) de szigoruan csak tejjel !^^
2013. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Isteni finom. A keksz része nagyon kakaós. A krém pedig sima cukros vajkrém. Nagyon édes, de mégis van egy kis sós íze az egésznek, a sok keserű kakaópor miatt. Szerintem mindenképp próbáld ki. :)
2013. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

szerintem nincs sok különbség a pilóta és az oreo közt, illetve szerintem tök ugyanaz.

szétsztárolva meg azért van mert külföldi és akkor "húúú de menő".

2013. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Akik azt mondják, hogy nincs különbség a pilóta és az oreo keksz között, azoknak valami baj van az ízlelőbimbóival. :DD
2013. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagyok egy pilóta keksz szakértő, oreót viszont minden nap eszem, mivel többek között azzal is dolgozom. Én sok különbséget nem látok, amúgy Head Bartenderként elég nagy baj lenne ha nem lennének j
2013. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%
..jók az ízlelőbimbóim.
2013. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Tök mindegy, hogy mi a szakmád. Én, akkor sem érzem ugyanolyannak a kettőt. :) Maximum picit hasonlítanak, de még ezt se mondanám. A keksz állaga és a krém íze is tök más.
2013. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!