Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mostanában kevesebb kenyérfélé...

Mostanában kevesebb kenyérfélét eszek. Ez baj?

Figyelt kérdés
Régebben reggelire meg vacsorára is szendvicset ettem sok sok zöldséggel, ez régebben kb áprilisban illetve május első hetében amikor nagyon sütött a nap. Mióta ilyen esős idő van rákattantam az édességekre, nem eszek sok kenyérfélét csak suliba viszek 1 zsemlét naponta amiben van vmi felvágott meg zöldség(uborka szeletek v paprika,esetleg paradicsom). a mai eddigi étkezésem reggelizőpehelyből,2 fánkből, 1 roston sült csirkemellből és rizsből állt. szerintem ez így nem jó:\ Mi lehet ennek az oka?

2013. jún. 1. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem ez a kérdést. Miért lenne baj? Eszel szénhidrátot, ami jó, mert szüksége van rá a szervezetnek (pl rizst). Viszont ez nem az jelenti, hogy kenyeret kell éjjel nappal enni. Az édesség nem étel, tehát a 2 fánk sem.
2013. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!