Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok és mostanában...

22 éves vagyok és mostanában jött elő, hogy akárhányszor tejet iszok, tele leszek pattanással! Ezidáig sosem volt ilyen, pár hónapja kezdődött. Tejallergia vagy mi ez?

Figyelt kérdés
rengeteg müzlit ettem, naponta kakaóztam és semmi bajom nem volt. most pedig már egy két korty tej után azonnal pattanásos leszek, főleg a homlokomon jelentkezik
2013. márc. 13. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint már szinte felesleges is lenne elmenned egy allergia-vizsgálatra, de azért a helyedben, biztos ami biztos alapon csak megcsináltatnám.
2013. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:
Nem feltétlenül allergia. Nálam pl az van, hogy tejtermék fogyasztása után viszkető piros pöttyök jönnek ki a lábamon, karomon, pedig nem vagyok allergiás a tejfeherjére és a tejcukorra sem. Az emésztésemmel vannak gondok, s a gasztricid problémák miatt okoz gondot a tej, nem emésztem meg úgy, ahogy kell.
2013. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én minden tejterméktől kiütéses,pattanásos leszek rövid időn belül.
2013. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!