Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Más is marcipánízűnek érzi a...

Más is marcipánízűnek érzi a pisztáciakrémet és az ezzel készült élelmiszereket?

Figyelt kérdés
Most mindenhol pisztáciás cuccokat látok a neten, így gondoltam adok neki egy esélyt, és vettem a Lidl-ben pisztáciás croissant. Nem volt rossz, de a pisztáciának olyan vagy hasonló íze volt benne mint a marcipánnak, amit nem szeretek.

tegnap 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kettőnek nem sok köze van egymáshoz, lehet hogy csak valami olcsó aroma van benne.
tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

A pisztáciás dolgok meg a pisztáciakrém tök más.


A pisztáciás dolgok az igénytelen és olcsó helyeken mint pl lidl mandulaaromával készülnek. Ennek van marcipán íze.

De ha egy déryné pékségben vennél pl pisztáciás csigát na annak pisztácia íze lenne. El is kérnek érte minimum egy ezrest. Ahogy a mostanában trendi pisztáciakrém is pisztácia ízű és nem marcipán

tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lidl pisztáciás croissant nem pisztáciakrémből készül. 0.8 százaleka pisztácia.

Amit te érzel az az aroma

tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Awatpr0 ***** válasza:
Én nagyon imádom a pisztáciát és a marcipánt is(hirtelen nem tudtam jobban fokozni) de tényleg, könnyek szöknek a szemembe ha rájuk gondolok:D de soha nem cserélném fel őket. A pisztáciának pisztácia íze van a marcipánnak marcipán ilyen egyszerű. Kevés pisztáciát ettél ezert lehetett hasonló az íze es cserélted fel a kettőt
tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!