Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért lett ilyen fontos...

Miért lett ilyen fontos egyeseknek a Győri háztartási keksz most hogy megszűnt?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam ilyesmit venni, de tudtommal egyrészt azért nem volt a gasztronómia csúcsa, másrészt van egy csomó alternatív termék ilyen néven, talán jobbak is.
tegnap 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Inkább a tendencia szomorú: szép lassan megszűnik minden, ami magyar. (Igen, tudom, hogy a Győri Keksz se magyar már régóta.)
tegnap 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én nem így látom, épp ellenkezőleg, szinte tombol a (számomra érthetetlen) retró láz...
tegnap 12:08
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
És "az egyesek" mit válaszoltak?
tegnap 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor vedd úgy, hogy nekik szól a kérdés, csak rosszul fogalmaztam.
tegnap 12:30
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
De nekik feltetted a kérdést, ott ahol ilyet tapasztaltál?
tegnap 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert a régi jó dolgokból nem marad semmi...
tegnap 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 Pl. Fb. posztok alatt panaszkodtak, és nem akartam egyenként.
tegnap 12:36
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Senki sem mondta, hogy egyenként kérdezgesd az embereket. Ott a hozzászólás lehetősége, aki olvassa a cikket látni fogja.
tegnap 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#6 Egy csomó dolog ugyanolyan 40 éve... én ugyan 50+ vagyok, de alig veszek ilyesmit. A többség számára szerintem tiszta nosztalgia, nem a minőségről szól.
tegnap 12:39
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
#2 Igen, van retro-láz, mert a régi (magyar) dolgok jobbak voltak, mint a mostaniak. Ennek ellenére is sorban szüntetik meg őket.
tegnap 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!