Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Méztől köhögni?

Méztől köhögni?

Figyelt kérdés

Miért kezdek köhögni rögtön a méztől? Az első kanál után fullasztó köhögés jön rám, érzem, rátapad a torkomra és ingerli (mint pl. megfázáskor). Utána már nem köhögök, de enyhén csípi a torkom továbbra. Így nem is tudok sokat enni sosem.

Bármilyen méz is legyen.


tegnap 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Lehetsz allergiás a mézre, volt egy kolléganőm, ő is az volt, de neki a karján jöttek ki tőle vörös, viszkető foltok.
tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Én nem vagyok allergiás a mézre (szerintem), de engem is "megkrákograt". Azt gondolom, hogy ez a megoldás:

"A méz a tömény édes íze ellenére majdnem olyan savas, mint a gyengébb ecetfajták"

Nálam legalábbis valószínű, hogy csak a savassága irritál, ezért pont akkor nem eszem (magában), mikor fáj vagy érzékeny a torkom, mert csak rosszabb lesz.

tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

2#

1. vagyok. Valóban nagyon savas, igazad lehet. Nekem borzasztó refluxot csinál, de nem köhögtet, azért gondoltam az allergiára.

tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!