Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lesz bajom ha megeszem a...

Lesz bajom ha megeszem a lejárt joghurtot?

Figyelt kérdés
Sima natúr hoghurt, íze szaga jó, viszont vannak benne pici darabkák (nem szoktam natúr joghurtot enni úgyhogy nem tudom ez normális e). "Fogyasztható: 2024.09.20." Lesz bajom ha megeszem?

tegnap 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.Egy napja járt le.Úgyis túl vannak biztosítva az élelmiszerek.

Úgy vélem nem fogsz belehalni ha megeszed.

tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a szaga, szine, állaga olyan, mint szokott, addig simán ehetö minden gond nélkül.
tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha hűtőben van és 2-3 nap telt el a lejárat után az még jó szokott lenni. Ha van fura szaga, íze, esetleg utóíze olyan amit nem tudsz hova tenni akkor inkább ne edd tovább. Bajod még ettől különösen nem lehet, ha 1-2 kanál után rájössz hogy már nem jó.

Mondjuk én jártam már úgy hogy lejárat előtt 1 nappal tele volt a teteje penésszel és nem volt megsérülve a csomagolás sehol és csak addig volt hűtőn kívül ameddig haza hoztam a boltból.

tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Az én tapasztalatom az, hogy a joghurtok valamiért sokszor a szavatossági időig sem bírják ki. És mivel én szeretem a natúr joghurtot, ezért biztos hogy nem ennék meg olyant, amiben bármiféle "darabkák" vannak!
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Justinianus ***** válasza:

Kizrát dolog, hogy 23 órával lejárat után valami darabkák jelennek meg benne.

De legrosszabb esetben nem kell hashajtó. :)

tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Azóta már megettem és jó volt :D
ma 01:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz az ég világon.
ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!