Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A lazac egy jó omega 3 forrás?

A lazac egy jó omega 3 forrás?

Figyelt kérdés

Én úgy tudtam igen, viszont itt sehol nincs kiemelve a termék omega 3 tartalma:

[link]

Lemaradhatott, vagy ebben nincs omega 3?



tegnap 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen meg remek higany forrás is.
tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 Te, ki ne menj az utcára, nehogy a fejedre essen feketepákó
tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valaki a kérdésre is válaszolna?
tegnap 21:12
 4/8 anonim válasza:
100%
Igen, jó omega 3 forrás.
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
igen. ugyan annyira jo omega forras mint olom, on, mikro muanyag es higany forras.
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen jó omega 3 forrás. De azt tudnod kell, hogy a nálunk kapható kommersz lazac az norvég tengeri telepekről származik, elég zsúfolt térben tartják őket és keményen antibiotikumozzák őket. Ahhoz pedig hogy az egyéb szennyeződések a tengerből ártsanak neked, ahhoz évtizedeken keresztül napi több kiló kazacot kéne megenned.
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lazacot
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6

Heti 2-3-szor eszek tengeri halat ennek egyik oka az omega 3 pótlás. Van hogy szardíniát, tonhalat, mindig váltogatom. Az Aldiban kapható füstölt lazac nagyon finom. Ezt, amit kilinkeltem ezt még nem próbáltam. Rá is írják, hogy Norvégiából származik, asszem az aldisra is rá van írva.

ma 00:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!