Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A boltban kapható hamburger...

A boltban kapható hamburger bucik közül melyik egyezik legjobban a mcdonalds-os sima hamburgerével?

Figyelt kérdés
szept. 15. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A McDonald's-nak nagyon speckó bucijaik vannak, és véleményem szerint van erre egy titkos receptjük, amire soha nem jövünk rá
szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1: Ugyan már, az a titkos receptjük, hogy elhitetik veled, hogy ha ott vagy akkor valami különleges élményben van részed amit máshol nem tapasztalhatsz meg. Placebo. Nem a francokat.


Kérdező: ne olyat keress, jobbat! Hidd el, nem fog sokáig tartani. És persze az sk. a legjobb!

szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Egyik sem. 🤣


A mekist szeretnéd leutánozni?


A mekiben voltam termelés-irányító. Az a trükkje hogy a zsemle cukrot tartalmaz, és elkészítés előtt a felezett zsemléket tálcán berakják egy toaster-be, és karamellizálják. Vagyis a vágott felületet enyhén megpirítják. Ez egy alap karamell ízt ad neki.


Erre pedig a legalkalmasabb a SPAR márkájú. Szinte tökéletesen ugyanaz.

szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeritntem nagyon rosszak ezek a bolti burgerek és túlárazottak, pedig kipróbáltam kb mindet. Ezekből max akkor lesz jó, ha otthon feltuningolod szószokkal, salátával stb-vel, de akkor meg már egy drágább Mekis burger ára lesz. Legalább olcsóbb lenne, de majdnem ugyanannyi, mintha megveszed a Mcdonaldsban.
szept. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja most látom, hogy csak a bucira írod. Nekem a Lidl retró buci ízlik, 2 db szokott egyben csomagolva lenni.
szept. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
63%
Még egy szavazat a lidlisre...
szept. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
osszetevo ellenorzo mikroszkopokat lehet berelni es aranyositja az osszetetelt. duplasajtos mcroyal bucijat nezd meg.
tegnapelőtt 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!