Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egyedülállók! Hogyan veszitek...

Egyedülállók! Hogyan veszitek rá magatokat, hogy a romlandó élelmiszert még idejében a hűtőben tároljátok?

Figyelt kérdés

#megtervezett önálló életvitel
szept. 6. 11:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Megveszem, hazamegyek, kinyitom a hűtőt és bepakolok. Majd becsukom a hűtőt.
szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló vagyok. Hazaérek a bevásárlásból, és beteszem s cuccokat a hűtőbe. Mikor nem voltam egyedülálló, akkor is így csináltam.
szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Vásárlás után szortírozok ami hűtős megy is be.
szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
92%
Én úgy veszem rá magam hogy kibacott sokat dolgozok azért a pénzért, amin jó minőségű kaját veszek magamnak. Nem szeretném ha bepöknék a legyek, vagy az asztalon büdösödne meg.
szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Bevásárlás után mindent azonnal beteszek a hűtőbe. Ami nemsokára lejár, azt teszem felülre, vagy "előbbre". Ha veszek mondjuk 2 tejfölt de már van a hűtőben egy, akkor a 2 újat beteszem a régi mögé. Így biztosan azt bontom meg, ami előrébb van a polcon, ami nemsokára lejárna.
szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom nem igazán értem a kérdést egyedülállóként.
szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a kulcsszó mindent elárul a kérdező mentális állapotáról.

megtervezett önálló életvitel... hmm én akkor már 4-5 évesen is önálló voltam, mert segítettem berakni a hűtőbe az élelmiszert!

szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Tessék...?
szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!