Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egyedülállók! Hogyan veszitek...

Egyedülállók! Hogyan veszitek rá magatokat, hogy a romlandó élelmiszert még idejében a hűtőben tároljátok?

Figyelt kérdés

#megtervezett önálló életvitel
szept. 6. 11:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Bevásárlás után hazamegyek és akit hűtőben kell tárolni azt hűtőbe teszem
szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem élelmiszert akartál írni 1-es...?
szept. 6. 12:04
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Mért kell rávenni magad erre egyáltalán? Ami hűtős cucc, beteszed a hűtőbe. Ez bárkinek nagy erőfeszítést jelent? Illetve miért csak egyedülállókhoz szól a kérdés?
szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Írhatnám azt is, hogy "akár családosok"...


Én most egy átmeneti időre "lelki rokonságot" keresek hozzám hasonló élethelyzetűekkel.

szept. 6. 12:06
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Amit*

1es

szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy pszichológust keress
szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Maga bolond.
szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön a családi állapot az ételek tárolásához?

Meg mit kell ezen "rávenni" magamat? Megveszem, hazaviszem, berakom a hűtőbe, ennyi. Próbáld ki, neked is menni fog.

szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy el kell pakolni a bevásárlást. Vagy nálad hogy kell elképzelni? A sajt meg a hús a konyha asztalon van, krumpli a pult tetején stb?
szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ilyesmi nem okoz problémát. Hetente 4 alkalommal szoktam főzni. (Általában több napra, csak több félét is. Szeretek különböző dolgokat enni ebédre és vacsorára.)


Nagyon minimális mennyiség az ami nálam megromlik, mert próbálok ezen a téren tudatos lenni és vásárolni is tudatosan szoktam.


Gondolom valami ilyesmire irányult volna a kérdésed, hogyha jól fogalmaztad volna meg.

szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!